Vypínače a zásuvky Schneider Unica plus

Řada Unica plus je shodná s řadou Unica colors. Odpovídá tvarově i rozměrově. Unica plus je řada s neomezenými možnosti. Velikostně i tvarově shodná s Unica colors, takže můžete kombinovat tyto produkty dle libosti. Pokud se nyní ptáte, čím se vlastně tato řada liší, tak si na tuto otázku nyní odpovíme.

Řada Unica plus má stejný tvar rámečku. Jedné drobnosti si však jistě všimnete. V řadě Unica plus se barvy střídají na hlavní ploše rámečku. Střední část rámečku, který jistě znáte pod pojmem dekorativní rámeček, zůstává jen ve dvou barevných kombinacích. Tyto kombinace tvoří základní barvy a těmi jsou barva polar a marfil.

kulečníkový stůl

Víte, jak tomu je v případě řady Unica colors? U této druhé řady je tomu přesně naopak. Hlavní část rámečku je bílá, tedy složená z barev čisté bílé, kterou je polar nebo krémové a tím je barva marfil. Jedná se o dvě základní barvy, se kterými se však velice snadno kombinuje jakýkoliv styl a design, protože se jedná o barvy, které se hodí k jakékoliv jiné barvě. Proto s nimi můžete vhodně kombinovat i ostatní druhy barev. U řady Unica je barevným prvkem menší dekorativní rámeček. Ten se nachází ve středu vypínače.

podkrovní místnost

Rámečky řady Unica plus jsou jednolité. Dekorativní rámeček nejde vyměnit ani vyjmout. Zůstává pevně daný, proto je vhodné zvolit si produkt ještě předtím, než jej zakoupíte.

Výrobce Schneider

Výrobce si dal velmi záležet na tom, aby byli spokojení všichni zákazníci a proto nabízí velice široké portfolio svých výrobků. Vždy v perfektní kvalitě, kterou oceníte nejenom doma, ale i v zaměstnání. Nakupujete například ve větším množství? Dostanete i množstevní cenu. V případě, že nakupujete jako podnikatel, jistě využijete této štědré a velice příznivé ceny.

pohodlné sezení

Produkty vám zajistí optimální barevnou kombinaci pro váš domov. Dbejte i na detaily. Detaily vždy utváří celkový dojem. Mnohdy si to neuvědomujeme, ale právě tyto maličkosti, stejně tak jako velké věci, vytváří útulné, čisté a moderní prostředí našeho domova.