Dovolená v chatkách

Hledáte letní dovolenou po České republice? Nechcete letos cestovat do zahraničí a po domovské zemi jste toho ještě moc neviděli? Je to skvělá volba. Česká republika je krásná země, která skrývá spoustu kouzelných míst. najdete tu hory, pohoří, rybníky i jezera, vodní nádrže i krásné rovinaté údolí. Rozhodně stojí Česká republika k prozkoumání, nebudete litovat. mi vám doporučíme jedno z mnoha krásných míst v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko – Máchova kraje. Je to pohádkové místo, kde můžete využít krásného koupání v Máchově jezeře. Ani okolí není k zahození. Můžete tu vidět krásné skalní útvary protkané menšími i většími jeskyněmi. V nedaleké blízkosti je několik hradů jako jsou hrad Bezděz, Houska nebo Sloup v Čechách. Nebo můžete na prohlídku některých zámků například Zákupy, Zahrádky a zámku Dětenice s místní krčmou a pivovarem. K vidění najdete v okolí hodně zajímavých věcí.

táboření

Neváhejte a využijte Máchovo jezero ubytování v pěkných útulných chatkách. Je to možnost zavzpomínat na dětské časy, kdy jste jezdili s rodiči stanovat. Krásná příroda a možnost naučit děti sekat dřevo a rozdělávat oheň. Není nad krásné letní večery strávené u táboráku s opékáním buřtů nebo grilováním dobrého kusu masa. Ubytování nabízí čtyřlůžkové chatky s ledničkou. Můžete uskladnit všechny potravin, které budete potřebovat na dobré obědy a večeře.

Máchovo jezero

Dále je součástí ubytování stolek s židličkami a skříň. Sociální zařízení je společné pro všechny členy areálu. Sprchy a toalety jsou moderní a je na nich dodržována čistota. Dále v areálu můžete navštívit jídelnu s barem. Děti si mohou hrát na pískovišti, kde mají k dispozici houpačky a prolézačky nebo využít sportovní a rekreační zážitky jako jsou minigolf, trampolíny, kolotoče, a vodní radovánky na šlapadle nebo lodičce. Můžete využít plavbu parníkem po okolí. Neváhejte a navštivte ubytování Máchovo jezero. Dovolená jak má být.