Máte šicí stroj?

Máte doma šicí stroj a ráda si něco na sebe „spíchnete“? Nebo dokonce šijete i pro druhé a šití je vaším velkým koníčkem? Nebo jste profesionální krejčí? To byste měli zbystřit pozornost a popřemýšlet, zdali by se vám nehodila krejčovská panna. Krejčovskou pannu si asi mnohý z nás vybaví, jako trup napíchnutý na tyčce. Ale co už nevíte je, že krejčovská panna se vyrábí v několika velikostech a je výškově stavitelná. Krejčovská panna není figurína z výlohy, která kouká na zákazníky obchodu, ale slouží švadlenkám k vypasování šatů, které právě vznikají pomocí jejich šikovných rukou. První sestehovaný návrh šatů oblečený na krejčovské panně dá švadlence představu, jak budou v reálu šaty vypadat na zákaznici.

krejčovská panna

Prodáváte vlastnoručně ušité oblečení? Halenky, šaty, oblek, sukně nebo háčkované či pletené svetry, šátky, to vše, pokud prodáváte na internetu bude vypadat mnohem elegantněji oblečené na krejčovské panně, než když oblečení rozložíte na zem a vyfotíte ležící a splihlé.

Děláte si vlastní návrhy halenek nebo šatů? Pořiďte si krejčovskou pannu a modelujte tvary šatů přímo na ni. Nemusíte co chvíli složitě zkoušet vznikající dílko a oblékat ho na sebe, ale budete vidět, jak model bude vypadat na vás a jak vás uvidí okolí.

Jste šikovná a na šicím stroji umíte ušít šaty, halenky a jiné oblečení pro sebe, nebo i pro své známé či přímo pracujete na živnostenský list a živí vás šití oblečení na zakázku? Pak jistě uvítáte krejčovskou pannu, na které můžete své výtvory fotit a pak nabízet k prodeji.

krejčovská panna

Přemýšlíte, co koupit vaší šikovné ženě k Vánocům, aby ji to potěšilo a zároveň to byl praktický dárek? Co třeba koupit ji krejčovskou pannu. Pokud ráda šije na šicím stroji a navrhuje si sama střihy, bude to velice originální dárek, který potěší, pobaví, ale hlavně, bude užitečný a neskončí někde zastrčený v koutě.