Sama doma – čas na sebe

Ženy by si měly dělat více času, aby se mohly zkrášlovat a být pro okolí hezčí a hezčí. Udělat si takzvaný beauty den není nic složitého. Super na tom je, že je to dobré pro relaxaci, krásu a zároveň odpočinutí si od každodenního shonu a stresu. Každý si tento beauty day může udělat podle sebe. Někomu bude stačit dát si masku na obličej a začíst se do knihy a někdo jiný o sebe bude pečovat důkladněji. Pokud se zaměříme na důkladnou péči, která není jen na chvilinku, tak si sepíšeme pár základních věcí, které by se měla věnovat každá.
ručník na hlavě
Začneme od hlavy.
Předtím než se půjdete naložit do horké vany plné pěny nebo si půjdete dát sprchu plnou páry, tak si naneste na vlasy výživnou masku. Využít můžete i recepty na domácí masky, které najdete na internetu. Zatímco vám na vlasech bude působit tato maska, tak si odlakujte zbytky laku z nehtů (odlakujte nohy i ruce). Potom si na ruce aplikujte hydratační krém a ruce dejte na deset až patnáct minut do igelitových sáčků.
Poté se dojděte vysprchovat či umýt do vany. Z vlasů smyjte přebytek masky, umyjte je šamponem, a nakonec na ně naneste kondicionér či balzám. Tělo si oholte. Použijte nějaký příjemně vonící sprchový gel. Po koupeli si na tělo dejte hydratační tělový krém, který vám pomůže po holení a zároveň vás hydratuje.
spící bruneta
Zabalte se do ručníku, vlasy si dejte v ručníku do turbanu a vrhněte se na zkrášlování. Přistupte k manikúře a pedikúře.
Vyfoukejte si svou hřívu a až poté se vrhněte na lakování nehtů. Až lak zaschne opět si aplikujte hydratační krém. Krém si naneste i na nohy a nezapomeňte si obrousit paty. Aby nohy působily více elegantněji a byly více opečovávané. Nalakujte nehty i na nohou.
Až lak na nohou uschne. Aplikujte ještě vrstvu krému a nohy zabalte do igelitových sáčků na patnáct minut. Můžete využít sáčky, které byly využité na ruce.

Toto jsou pouze tipy, které můžete využít na beauty day. Každý si tento proces může udělat po svém.