Audi A4

Motor je dostatečně kultivovaný. Táhne nádherně až za hranici pěti tisíc. Po překročení přibližně 4500 ot./min. už nemůžete čekat lepší výkony, ale i přesto jede pěkně a plynule. Pět vyhřívaných sedaček Vám poskytne pohodlnou jízdu po celém světě a s multifunkčním koženým volantem se Vám bude řídit jedna báseň. Bez funkčního autorádia se jízda v autě prostě neobejde, kord když se jedná o hodinovou cestu a ani Audi A4 funkční a stylový autorádio nechybí. Černým kolečkem můžete přepínat všechny rádiové stanice.
černá audi
Uvnitř vozu je zabudovaná automatická klimatizace, takže si stačí vybrat teplotu a auto jí automaticky bude udržovat po celou dobu bezstarostné jízdy. Pokud jedete na dovolenou a nevíte kudy, navigace to za Vás vyřeší a povede Vás tou nejkratší a nejbezpečnější cestou, takže stačí zadat pouze cíl Vaší jízdy. Jedním stiskem tlačítka na klíčích od automobilu se Vám odemkne celé auto a jedním stiskem na klice se Vám otevřou všechna dveře. Už při nastartování se automaticky rozsvítí světla, tudíž na to nemusíte myslet. Zrcátka mají elektrické ovládání, tudíž si je můžete nastavit podle vlastní potřeby a při slunečních paprscích se zpětná zrcátka automaticky ztmaví, což Vám umožní bezpečné couvání i v létě. Samozřejmě nesmíme zapomenout zmínit, že Audi A4 má pět airbagů, kontrolu tlaku v pneumatikách, ABS, asistenta rozjezdu do kopce a samozřejmě ESP, což zabraňuje smyku na kluzkém povrchu. Pokud je pro Vás pohodlí na prvním místě při dlouhých cestách, nemůžete s Audi A4 udělat chybu! Kožené sedačky Vám zajistí pohodlnou jízdu a s bolestí zad si vůbec nemusíte dělat starosti.
logo audi
Audi A4 je vhodná pro každého a věřím, že s její koupí budete spokojeni a nebudete toho litovat. Není to nejlevnější auto, ale když budete pořádně hledat, určitě objevíte Audi A4 za skvělou cenu a věřte mi, že do ní se investovat opravdu vyplatí! Takže určitě dlouho neváhejte!