Co všechno si musíte v zimě užít

Horká čokoláda

Jdete na procházku městem, ale prsty už vás zebou od mrazu? Co takhle si objednat šálek horké čokolády s kopcem poctivé šlehačky? Ruce se zahřejí a chuťové smysly budou tleskat radostí.

Huňatý svetr

Jak se v zimě zahřát? No přeci pořádným huňatým svetrem. Dbejte na příjemný materiál a vyberte si barvu, která k vám sedne.

Sníh křupající pod nohama

Napadl čerstvý sníh. Jaká radost a to nejen v očích dětí. Vyrazte ihned ven, běžte se projít a užijte si to křupání pod nohama.

káva

Teplé ponožky

Po dlouhé procházce se ne a ne zahřát? Vytáhněte ze skříně ty teplé, tlusté ponožky. Čím barevnější a veselejší, tím lépe.

Horké polévky

Pokud ani ponožky nepomohou, sedněte si k talíři plném horké polévky. V zimě jsou dobré ty krémové a vydatné. Brokolicová, hrášková, mrkvová, kuřecí či rybí, jakou si dáte?

Společenské hry

Venku mrzne a jak se říká: ani psa by nevyhnal. Sedněte si s rodinou nebo pozvěte přátelé a rozložte na stůl společenské hry. Pobavíte se, něco nového se přiučíte a strávíte čas se svými nejbližšími. Ideální.

hra

Horká vana

Přes léto jste se en sprchovala, ale v zimě je najednou chuť na dlouhou a horkou vanu. Do vody si nalijte vonný olejíček a zapalte svíčky. Zavřete oči a relaxujte.

Válení se ve sněhu/koulování

Blbnutí ve sněhu není jen zábava pro děti. Uvolněte se a dělejte co vás zrovna napadne. Válejte se ve sněhu a dělejte rukama andělíčka, koulujte se a postavte sněhuláka.

Sauna

Dokonale prohřát tělo můžete v sauně. Odpočinete si od běžných povinností a navíc se pocením zbavíte toxinů a nečistot.

Knížky

Čtení knížek a zima k sobě prostě patří. Nejlépe sednete-li si do křesla, přikrytá dekou a upíjející voňavý čaj.

Zimní focení

Z léta máte fotky, kde stojíte v rozevlátých šatech uprostřed slunečnicového pole. Ale bílá, zasněžená příroda je také fascinující. A když vám před obličejem právě prolétne sněhová vločka, originální fotka je na světě.