Když se řekne redukční dieta

Když se řekne redukční dieta, nebo když o ní slyšíte v televizi, čtete některý ze zaručených návodů v časopise nebo na internetových stránkách, hned vás napadne, že vám se stejně nemůže podařit dosáhnout trvalého a udržitelného výsledku. Nespočet nejrůznějších diet, o které jste se pokoušeli v minulých letech, vám natolik zpomalily metabolismus, že každý další pokus je pro tělo jen nepříjemným šokem. A jak reaguje naše tělo, když se cítí ohroženo? Začne tvořit tukové zásoby. Čím více hladovíte, tím více se vaše tělo cítí v ohrožení a tím více tukových zásob považuje za nutné vytvořit. Hladovění tedy není cestou, jak si získat hezkou postavu. A samozřejmě to není ani příjemnou cestou, jelikož se cítíte vyčerpáni a často vás provází i bolesti žaludku a závratě. V takovém režimu nemůžete dlouho vydržet. Mnohem příjemnější je zvolit zdravý způsob stravování a výsledky nechtít za jeden týden. Dokonce i skutečnost, že se budete každodenně vážit, vás může ve vašem snažení ohrozit. Jeden den vám osobní váha zobrazí nepatrně vyšší hodnotu a vy už ztrácíte chuť do dalších pokusů a saháte po čokoládě. Ideální časové rozpětí je vstupovat na váhu jednou za dva týdny. Mějte na paměti, že udržitelné hubnutí je takové, kdy ztrácíte jeden až dva kilogramy týdně. (Samozřejmě v závislosti na vašem typu postavy).

Aby vám hubnutí šlo co nejsnáze, je třeba zapojit pohybovou aktivitu. Pokud trpíte takovou nadváhou, že vám znemožňuje pohodlný pohyb a pociťujete bolest kloubů, je pro vás ideální začínat s plaváním nebo jen s chůzí. I kdyby se mělo jednat zpočátku jen o desetiminutovou procházku denně, je to významný posun a brzy zaznamenáte pozitivní výsledek vašeho snažení.

Pokud vám nebudou vyhovovat menší porce jídla a budete pociťovat hlad, nevzdávejte svůj boj. Vyhledejte si sibutramine prodej a zakupte si některý z preparátů.