Nauč se něco nového

Spousta lidí by rádo hrálo na nějaký hudební nástroj. Ale nemůžou se rozhodnout na jaký by chtěli hrát. Nebo i třeba chcete svou malou ratolest naučit hrát na hudební nástroj. Není pravidlem se učit již od mala, aby to stálo za to. Učit se můžete v každém věku. V době s Covid-19 bylo těžké docházet na lekce hraní, ale taky může být problém, že na lekce musíte dojíždět do vzdáleného města.

kytara

Máte tu možnost absolvovat Peťanovy kurzy. Zde se můžete naučit hrát na kytaru online a s pohodlí domova. Kurz je tedy pro úplné začátečníky. Takže se nemusíte vůbec bát, že by jste to nezvládli. Naučíte se zde 7 druhů písniček a dokonce je i zazpívat. Základní akordy + i barré a důležité základní kytarové rytmy pravé ruky. Pokud se bojíte zpívat a nebo se stydíte při hraní, tak to vůbec nemusíte. Jak správně držet kytaru vás taky naučí. Vždyť proto je tenhle kurz, aby vás tohle všechno naučil. Na internetu najdete spousty takových kurzů, ale málo který vám ukáže dopodrobna co přesně máte dělat. Takže tenhle kurz je pro Vás jako stvořený. Všechno je stručné a praktické.

noty

Co budete potřebovat ke kurzu?

Samozřejmě hudební nástroj – KYTARU. K tomu je dobré mít trsátko a poté i kapodastr.

Co tímhle kurzem tedy získáš?

Až 8 lekcí po dobu 20 minut, neomezený přístup ke všem materiálům, které budeš potřebovat. Dokonce dostaneš i online zpěvník k písním, které se na kurzu naučíš. Praktické shrnutí každé lekce kytary v Praze Petanovykurzy, takže bude čas i na poznámky. Tak na co čekat. Začni se učit ještě dnes. Můžete klidně překvapit svoji drahou polovičku a potom jí něco hezkého zahrát. Neznám žádnou holku, která by neměla ráda kluka s kytarou. Vždyť je to tak romantické. Nebo se můžete konečné ukázat při táboráku a klidně lekce svým vrstevníkům doporučit, pokud se i oni rozhodnout naučit se hrát na kytaru.

Neboj se, nestyď se a určitě si kurz vyzkoušej. Přeci každý nějak začínal. Vstup do kytarového světa.