Oživení vztahu

Přijdete domů z práce, zkontrolujete stav ledničky a trávíte své večery sledováním stále stejné „velice“ zajímavé telenovely? Už Vám to nevyhovuje a chcete Vaši drahou polovičku potěšit, oživit? Není nic jednoduššího, stačí se trošku snažit a mít chuť do života.

1) Nejlepší a nejhezčí ze všeho je moment překvapení, odejděte z práce o něco dříve, uvařte Vaši drahé polovičce dobrou večeři, nachystejte romanticky tematickou večeři, rozlejte kvalitní červené víno a čekejte, až se Vám Vaše polovička vrátí. Uvidíte, rozhodně si přidáte plusové bodíky.
držení rukou

2) Sledujete po večerech televizi, ležíte unuděně na gauči do doby, než padne Vaše hodinka a jdete spát? Zkuste napustit teplou vanu, přidejte do ni nějakou vůni a estetickou výzdobu, například nic nezkazíte lístky růží, tím žádná žena nepohrdne. Nachystejte k tomu nějaký romantický film a užijte si večer.

3) Přijde Vaše spřízněná duše domů utahaná, lehne si do postele a nemá náladu ani na to se jít najíst? Vášeň a energii byste v ní mohli probudit smysluplnou masáží, nachystejte si aromatický olejíček s vůní, která je Vaší polovičce sympatická, nahřejte ho (je to příjemnější) a pusťte k tomu nějakou uvolňující hudbu. Rozhodně zabodujete.

4) Nedílnou částí partnerských vztahů je samozřejmě sex, i v této oblasti lze život ve vztahu náležitě oživit. Pokud už Vás nenapadají náležité změny, jako kuchyňská linka, pračka nebo například pěkná chvilka v přírodě, je možná na čase zkusit vychytávky k tomu určené, a těmi jsou sexuální hračky, s kým jiným si plnit vlastní touhy, než se svým partnerem/ partnerkou.
pár na kole
5) Pokud jste dostatečně finančně zabezpečení a cítíte se na to, vzít na sebe zodpovědnost za Vašeho budoucího potomka, není nic hezčího než započít nový život a s Vaší partnerkou utvrdit svůj vztah jako rodiče. Bude to zároveň taková zkouška, jak budete zvládat další etapy Vašeho života.