U laser game se zabaví všichni přátelé

Při vymýšlení vhodného programu v době nejen vašeho volna, ale i všech vašich přátel je nezbytné myslet na to, aby zábava uspokojila všechny. Díky tomu, že má každý člověk jiné představy o tom, jak efektivně a zábavně využít volný čas, není snadné najít způsob, jak docílit, aby nikdo nad nápadem neohrnoval nos. To ovšem neplatí v případě laser game Praha, protože se jedná o zábavné vyžití, které vám spolehlivě zaručí, že spokojeni budou všichni – bez výjimky.DSC_0200

Díky čemu má velký úspěch?

Hra s laserovou zbraní patří v současnosti mezi oblíbený způsob zábavy nejen pro mladší, ale i starší generaci lidí. Prožít při ní můžete velkou dávkou adrenalinu, akce a zaručeně se vyhnete nudě i díky tomu, že nebudete stát pouze na místě. V průběhu hry budete pořád v pohybu, vybaveni laserovou zbraní a speciální vestou, která zachytí všechny zásahy. Nemějte obavy z toho, že by šlo o nebezpečnou zábavu jenom proto, že budete mít zbraň v ruce. Laserové paprsky nezpůsobují žádná zranění a hra je díky ní zcela bezpečná a neškodná.
Připravte se ovšem na to, že se při ní i velmi zapotíte. Není to nijak náročná disciplína, ale pokud do hry vložíte takzvaně všechno, budete si muset vzít s sebou i náhradní tričko.labyrint (52)

Výběr arén pro menší, ale i větší skupiny

Pokud se rozhodnete zúčastnit se laser game ve větším počtu hráčů, rozhodně je nejlepší zvolit si větší arénu, jakou je Labyrint. Ten vám nabídne mnoho zákoutí, bludiště, ve kterém se budete moct dobře schovat a pouze neonové osvětlení, které dodá vaší hře správnou atmosféru.
V případě menšího počtu hráčů je nejlepší zahájit hru v aréně Aztécké chrámy, kde můžete natrefit na mnoho úkrytů a ocitnete se i ve venkovním prostředí.
Hry si můžete vybírat dle vlastního uvážení, ale není na škodu rozhlédnout se i po kategorii, do které byste s vaším týmem hráčů zapadli. Vybrat si můžete několik her pro začátečníky, pokročilé, ale i skutečné profíky.