Příjemný a pohodlný sedací pytel v křiklavě modré

Chcete také zazářit? Milujete modrou a musíte ji mít všude kolem sebe? V tom případě se vám do domácnosti bude hodit křiklavě modrý sedací pytel. Jeho rozměry vás velice mile překvapí. Je velký 189 na 140 centimetrů. Dá se na něm sedět, ale také ležet, jakmile odděláte popruhy po stranách. Vytvoří se příjemné a pohodlné lůžko na ležení nebo povalování, ideální k televizi, na čtení, ale také na hraní do dětských pokojíčků. Pytel můžete využít jako posezení v obývacím pokoji, je vysoce odolný a nepromoká, takže jej můžete dát na balkon nebo terasu. Hodí se do ložnice i do studentského pokoje. Příjemné a komfortní posezení můžete využít zkrátka a dobře v domácnosti naprosto kdekoliv.

sedací vak

Určený malým i velký, dětem i dospělým

Modrá barva uklidňuje a dodává lidem pocit klidu a pohodlí. Zároveň je inspirativní a probouzí naše smysly. Dodává nám klid a rovnováhu na duši. Je to barva touhy i víry. Tato barvička nás může uvolnit, a proto se neodmyslitelně hodí právě na sedací pytel, kam si můžeme sednout a relaxovat.
Sedací pytle jsou vhodné pro děti i pro dospělé. Vhodná alternativa na sezení v obývacím pokoji, luxusní relaxační křeslo v ložnici, kde si chcete číst, surfovat na tabletu nebo mobilu, ale také jedinečný a výrazný doplněk do dětských pokojíčků, kde si s vaky děti mohou hrát.

bean bag

Přizpůsobí se každému tělu

  • Ať do něj sedne malé dítě nebo velký dospělý, vždy se povrch a objem přizpůsobí. Vak je totiž naplněný polystyrenovými kuličkami, které vás krásně obejmou a dopřejí komfort při sezení.
  • Popruhy se dají volně nastavit https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-comfort-kriklave-modre
  • Díky tomu můžete na vaku sedět nebo ležet.

Křiklavě modrá je výrazná barva, která se dá sladit s mnohými dalšími barvami. Může také rozrazit a být výjimečným a jedinečným doplňkem samostatné barvy v místnosti.
Nepropustí vodu a nedrží se v nich ani žádné mikroby, bakterie či jiné nečistoty.
Pytle jsou navíc snadno omyvatelné, stačí je setřít vlhkým hadříkem v případě nějaké nečekané nehody.