Půjčovna dodávek Brno zajistí vůz i pro rodinné cestování na Třeboňsko

Proti stresu se dá bojovat různými způsoby, i docela svéráznými. Existuje řada technik meditací, masáží, wellness procedur, antistresových pomůcek, ale na jednu důležitou věc se často zapomíná – na pobyt v přírodě, která, jak se říká, lahodí oku. Je to podobné, jako když se díváte na obličej pohledné dívky, jenž rovněž ve vás zanechá příjemné pocity.

zámek Třeboň

Česká republika je naštěstí poměrně bohatá na takovéto přírodní scenérie a my bychom vám rádi představili krajinu, kam se můžete vydat ve skupině přátel nebo s více rodinami s dětmi. Vezměte s sebou jízdní kola, nafukovací čluny, in-line brusle či koloběžky a naložte veškeré vybavení do přepravní dodávky.

Půjčovna dodávek Brno Maxidodávky zajišťuje vozidla celoročně, pokud ovšem máte v úmyslu vycestovat na dovolenou od jara do podzimu, měli byste pamatovat na včasnou rezervaci alespoň měsíc předem.

Pojeďte s námi na Třeboňsko

Třeboň – docela nenápadné, malé městečko s historickým jádrem a renesančním zámkem, spjaté se šlechtickým rodem Rožmberků. Můžete se tu ubytovat v některém ze soukromých penzionů, ale vřele doporučujeme i lázeňský komplex na břehu rybníka Svět. S dodávkou tu můžete projíždět po silnicích s minimálním provozem a obdivovat skutečnou harmonii odlesku slunce na hladině rybníků, louky a pastviny, smíšené a borové lesy, řeku Lužnice, zatopené pískovny a typickou architekturu selského baroka.

rybníky na Třeboňsku

Vyplatí se využít i jízdní kola, krajina je rovinatá a ideální i pro malé děti. Máte-li štěstí na slunečné počasí, je Třeboňsko nesmírně romantickým místem, kde skutečně naberete dostatek sil a odpočinete si, což někdy nelze tvrdit o pobytu v přeplněném hotelu a mořské pláži v přímořském letovisku.

A kam se s dodávkou či na kole vydat? Určitě nevynechejte hráz rybníka Rožmberk, obec Lužnice s barokním kostelíkem, pískovnu Cep, rybniční soustavy u obce Lutová a Stříbřec, řeku Nežárku a Novou řeku, rybník Holná s ostrovem Naxos a zavítejte i na Majdalenu a k jezu Pilař, který patří k nejnebezpečnějším v Evropě.