Také topení a energie jdou nahoru

To jste si nikdy v životě nepředstavovali, že na stará kolena budete žít sice v pěkném bytě, v pohodlí, ale vlastně v chudobě. A to, i když jste celý svůj život poctivě pracovali. Budete muset šetřit na všem, nejen výdaje za jídlo omezit, ale také jiné položky potřebné pro normální život. Nějakou podporu možná od sociálního odboru dostanete, ale to je strašně málo. Tady by bylo jedno řešení, můžete mít bydlení, kde nebudete platit nájemné, za výtah, úklid domu, a za jiné položky. Máte přece již dlouhé roky zahradu, sice bez zahradního domku, ale to nevadí. Hlavně, že tam máte možnost napojení se na inženýrské sítě. Nebojte se, nebudete muset stavět domek na bydlení. Vy si ho jednoduše koupíte a necháte si ho na zahradu umístit. Koupíte ho u společnosti mobilheim praha.

mobilní vozy

Ano, tam si vyberete celoročně obyvatelný domek, dobře zaizolovaný a s topením na elektřinu. Žádný plyn, a strach, že někdo kohoutky s plynem uzavře. Také žádné šílené platby distributorům za dodávky plynu a žádné platby za plynoměr. To jsou pěkné peníze. Které mizí v nenávratnu. Nábytek už máte za ty roky nic moc, je starý a různé opravy mu už nepomůžou. Nevadí, můžete mít tento mobilheim, což je označení pro mobilní dům, kompletně pro svůj život zařízený.

mám mobilní důmTo znamená vším potřebným pro váš klidný život. Zde se jedná například o kuchyňské spotřebiče, tedy můžete mít tento dům se sporákem a lednicí, ale také s myčkou. Dále vybavení veškerým nábytkem, nejen skříňkami, stoly, postelemi, židlemi, pohovkami, šatními skříněmi, ale ke kompletnímu vybavení patří také úplně vybavená koupelna a toaleta. Takže moc neváhejte, jaro tady bude rychle a vy můžete bydlet na své milované zahradě, kde budete určitě šťastnější než v městě. Možná, že to byl váš sen celý život, ale až nyní s nabídkou mobilních domů se vám může konečně splnit. A navíc, zde můžete jeden z pokojů mít pro své vnoučky.