Xiaomi Redmi 7A vyniká svou cenou

Xiaomi Redmi 7A je ideální pro uživatele, kteří nechtějí investovat moc peněz do svého mobilního telefonu. Pro tuto skupinu je to dobrá volba.

Xiaomi Redmi 7A vyniká svou cenou

Android pro nenáročné

Když bychom se podívali na nejlevnější mobilní telefony s androidem před několika lety, tak to rozhodně nebyla žádná sláva. Naštěstí technologie významně pokročili, a proto někteří výrobci dokáží za nízké náklady poskytnout mobilní telefon, který skutečně hezky funguje a s klasickými procesy chytrého telefonu nemá vůbec žádný problém. Jedním z této kategorie je zařízení Xiaomi Redmi 7A, jenž stojí něco lehce přes dva tisíce.

smarthphone xiaomi

To je za chytrý telefon slušná cena, která nás rozhodně nezruinuje. Když se podíváme na vzhled a obsah balení, tak zde nic zázračného nejde čekat, ale rozhodně ničím neurazí. Displej má dobrou kvalitu a také barevnost, ale na rozdíl od moderních telefonů nemá tenké rámečky. Baterie je rozhodně dostačující, protože při běžném používání není problémem s výdrží okolo dvou dnů. Pro nadšené fotografy to není dobrá volba, protože průměrný snímek vyčaruje pouze za dobrého světla.

Pevný obal

I když patří tento mobilní telefon do těch levnějších, tak jistě nechcete, aby se mu něco stalo. Je proto potřeba jej chránit. Když se na něj podíváme, tak zjistíme, že nejcitlivější místo je rozhodně displej, protože ten se může poškrábat a při pádu lehce prasknout. Výměna displeje není zadarmo a jsou to starosti navíc, a proto jí musíme předcházet. S tím Vám hravě pomůže kryt Redmi 7A https://www.modnimobil.cz/xiaomi-redmi-7a-obaly-kryty-pouzdra-1321, protože ten jen tak nic nerozhodí. Když nám totiž zařízení omylem spadne třeba na zem, tak právě kryt pohltí energii z pádu. Navíc oproti telefonu je pružný, takže u něj nehrozí prasknutí a podobně. Váš miláček tedy bude v naprostém bezpečí a Vy se o něj nebudete muset bát.

průhledný obal

Krytem zároveň snadno odlišíte zařízení od série, protože má vždy nějaký hezký motiv. Dalším trápením může být poškrábaný displej, kdy je prevencí koupit si a nalepit tvrzené sklo. To na displeji hezky drží, takže ničemu nepřekáží a dotyk funguje stále skvěle.