Parádní výrobky


plsť, barvy, obrázky

Někdy si říkáte, že byste chtěli být více kreativní? Je to určitě perfektní, protože taková činnost je nejen zábavná, ale také užitečná, když si vyberete skutečně pěkný cíl. My bychom vám chtěli představit kouzlo plstění, protože to je v současné době velký trend a opravdu si zaslouží jistou pozornost nejen pro super vzhled výrobků, ale také pro dostupnou cenu materiálů, a dokonce ani technika není nikterak složitá, jak by se mohlo na první pohled zdát.

barevné provázky

Ovčí rouno

Pokud byste chtěli něco, kde se dá plést jen rukama, určitě byste měli zvolit ovčí rouno. My vám nabízíme hebké česané rouno, které pochází ze stoprocentní vlny a zajisté se vám s ním bude skvěle pracovat. Jedná se o unikátní přírodní materiál, který vyhovuje mnohým lidem, kteří mají plstění jako hobby. A na co se vlastně takový materiál používá? Můžete si vyrobit například pěknou chundelatou deku, která zahřeje ve studeném jaře, ale i na podzim a v zimě. Dále se z něj vyrábí například měkké šály či velké přehozy na postel, které vypadají skvěle a jsou v posledních letech velice oblíbené. Ruční práce byla vždy jedinečná a to zůstalo IN. Pokud by se vám ani jedna z možností nelíbila, můžete vyzkoušet vyrobit třeba praktický kobereček. Výhodou tohoto materiálu je jeho antialergenní vlastnost.

Zkuste kreativní činnost s dětmi

A co když chcete něco velice zajímavého, co by se dalo dělat i s dětmi? Hledáte nějakou jednoduchou, ale přeci praktickou aktivitu? Potom bychom vám velice rádi doporučili filc, který je určen ke stříhání, a je tak vhodný pro práci s dětmi, protože jednoduše vystříhají určité tvary, které mohou nejrůznějšími způsoby tvarovat a upravovat a hodí se kromě našívání také na nalepování či k výrobě přáníček nebo i pěkných figurek z pohádek či zvířátek. Pokud byste chtěli filc oživit, určitě se neostýchejte využít také plyšové drátky, bambulky, pohyblivé oči a další komponenty.

medvídek